Письмовий стіл "Требл" для підлітка з дерева

- Під замовлення
Відправка з 22 квітня 202616 070 ₴
- +380 (99) 019-57-58Орися
- +380 (95) 591-49-16Вікторія
Для швидкої відповіді менеджера телефонуйте за номером +380 (67) 610-07-29
Письмовий стіл "Требл" для підлітка з дерева ексклюзивно доступний тільки у нас, тому що це дизайнерська розробка компанії WOODI. Відмінною рисою столика є лаконічний зовнішній вигляд та функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ширина – 120 см.
- глибина – 50 см.
- висота – 76 см.
- матеріал: натуральне дерево.
* ціна за вашими розмірами прораховується окремо

Столик виконанано з масиву натурального дерева. Ви можете вибрати колір столика на свій смак. У нашому каталозі є 30 кольорів тонування (видно текстуру дерева) і більше 200 кольорів RAL (текстура дерева фарбується).
ПЕРЕВАГИ:
- простий у догляді за відсутності дрібних деталей;
- стійкість до подряпин та механічних пошкоджень;
- економія простору завдяки компактним розмірам;
- всі деталі виготовлені з натурального дерева;
- лакофарбові покриття на готовому виробі не мають запаху.

У столі встановлено телескопічні напрямні Hafele без доводчиків, що дозволяє для виробу бути одним з найдоступніших у своїй категорії. Однак ви можете придбати стіл з доводчиками для ящиків попередньо погодивши це з менеджером.

Ви можете вибрати колір, який вам сподобався. Столик може бути покритий лакофарбовими матеріалами з глянцевим блиском або мати матовий колір залежно від ваших побажань. Якщо у вашому інтер'єрі вже є меблі покриті глянцевим лаком, то доречніше замовляти глянцевий столик, якщо ж в інтер'єрі більше матових відтінків і меблів, то краще вибирати матовий лак.

Після оформлення замовлення ми надішлемо його протягом 14 робочих днів. Є можливість оформити післяплату Новою Поштою.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hafele |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Опори | дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
- Ціна: 16 070 ₴




