Журнальний столик із натурального дерева "Март"

- Під замовлення
Відправка з 02 червня 202642 190 ₴
- +380 (99) 019-57-58Орися
- +380 (95) 591-49-16Вікторія
Для швидкої відповіді Менеджера — телефонуйте +380 (50) 760 14 40
Новий дерев'яний журнальний столик "Март" ексклюзивно доступний тільки в нас, тому що це дизайнерська розробка компанії MODERN-WF. Відмітною рисою стола є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розміри:
- ширина 131 см.
- глибина 70 см.
- висота 36 см.
* ціна за вашими розмірами прораховується окремо
- Матеріал: дерево;

Стіл виготовлений із масиву натурального дерева. Ви можете вибрати колір журнального столу "Март" на свій смак. У нашому каталозі є 30 кольорів тонування (видна текстура дерева) і понад 200 кольорів RAL (текстура дерева забарвлюється).
ПЕРЕВАГИ:
- легкий у догляді завдяки тому, що немає дрібних деталей;
- економія простору завдяки компактним розмірам;
- зроблений у вишуканому стилі;
- лакофарбові покриття на готовому виробі не мають запаху.

Такий столик може бути покритий лакофарбовими матеріалами з глянсовим блиском або мати матовий колір залежно від ваших побажань. Якщо у вашому інтер'єрі вже є меблі, покриті глянсовим лаком, то доречніше буде замовляти глянсове покриття, якщо в інтер'єрі більше матових відтінків і меблів, то краще вибирати матовий лак.

Після оформлення замовлення ми відправимо його впродовж 21 робочого дня. Є можливість оформити накладене платеж Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 131 мм |
| Глибина столика | 70 мм |
| Висота столика | 36 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 42 190 ₴






