Двоспальне ліжко "Осольда" з натурального дерева

- Під замовлення
Відправка з 03 червня 202662 500 ₴
- +380 (99) 019-57-58Орися
- +380 (95) 591-49-16Вікторія
Для швидкої відповіді Менеджера — телефонуйте +380 (50) 760 14 40
Двоспальне ліжко в спальню "Ізольда" ексклюзивно доступна тільки в нас, тому що це дизайнерська розробка компанії MODERN-WF. Відмітною рисою ліжка є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому вона легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- довжина — 220 см.
- ширина — 205 см.
- висота вилоги — 80 см.
- висота надголів'я — 150 см.
- матеріал: дерево.
* ціна за вашими розмірами прораховується окремо

Ліжко виготовлена з натурального дерева в унікальному дизайні. Ви можете вибрати колір ліжка "Вивільда" на свій смак. У нашому каталозі є 30 кольорів тонування (видна текстура дерева) і більше 200 кольорів RAL (текстура дерева фарбується).
ПЕРЕВАГИ:
- проста у догляді без дрібних деталей;
- стійкість до подряпин і механічних пошкоджень;
- дуже вишуканий дизайн;
- економія простору завдяки компактним розмірам;
- лакофарбові покриття на готовому виробі не мають запаху.

Ви можете вибрати колір, який вам сподобався. Ліжко може бути покрита лакофарбовими матеріалами з глянсовим блиском або мати матовий колір залежно від ваших побажань. Якщо у вашому інтер'єрі вже є меблі, покриті глянсовим лаком, то доречніше замовлятиме глянсове ліжко, якщо ж в інтер'єрі більше матових відтінків і меблів, то краще вибирати матовий лак.

Після оформлення замовлення ми відправимо його впродовж 21 робочого дня. Є можливість оформити накладене платеж Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 205 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 210 см |
| Ширина спального місця | 195 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: 62 500 ₴



