Журнальний столик "Прованс" з масиву дерева

- В наявності
- Код: s 003
74 250 ₴
- +380 (99) 019-57-58Орися
- +380 (95) 591-49-16Вікторія
Новий дерев'яний журнальний столик "Прованс" ексклюзивно доступний тільки у нас, тому що це дизайнерська розробка компанії Modern-WF. Відмінною рисою столу є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розміри:
- ширина 120 див.
- глибина 51 див.
- висота 51 див.
* ціна за вашими розмірами прораховується окремо
- Матеріал: дерево;
- Напрямні: телескопічні.

Стіл виконаний з масиву натурального дерева з унікальними і при цьому надійними ручками. Ви можете вибрати колір письмового столу "Прованс" на свій смак. У нашому каталозі є 30 кольорів тонування (видно текстура дерева) і більше 200 кольорів RAL (текстура дерева фарбується).
ПЕРЕВАГИ:
- безшумна фурнітура;
- легкий у догляді завдяки відсутності дрібних деталей;
- місткі ящики;
- економія простору завдяки компактним розмірам;
- виконаний у стилі прованс;
- дно всіх ящиків виконано з HDF (істотно міцніше, ніж ДВП);
- лакофарбові покриття на готовому виробі не мають запаху.

У дерев'яному столі встановлені телескопічні направляючі без доводчиків, що дозволяє вироби бути одним з найбільш доступних у своїй категорії. Однак, ви можете придбати журнальний стіл з доводчиками для ящиків, попередньо узгодивши це з менеджером.

Журнальний стіл "Прованс" завжди є в наявності в будь-якому кольорі. Ви можете вибрати колір, який вам сподобався. Виготовлення столиків "Прованс" з масиву дерева відшліфована нами до ідеалу, оскільки ми займаємося їх серійним виготовленням.

Такий столик може бути покрита лакофарбовими матеріалами з глянцевим блиском або мати матовий колір в залежності від ваших побажань. Якщо у вашому інтер'єрі вже є меблі покрита глянцевим лаком, то доречніше буде замовляти глянсове покриття, якщо ж в інтер'єрі більше матових відтінків і меблів, то краще вибирати матовий лак.

Після оформлення замовлення ми відправимо його протягом 21 робочого дня. Є можливість оформити наложений платіж Новою Поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 45 кг |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 510 мм |
| Висота столика | 510 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
- Ціна: 74 250 ₴







