Кавовий столик "Ітан" із натурального дерева

- Під замовлення
- Код: s 015
Відправка з 10 червня 202614 460 ₴
- +380 (99) 019-57-58Орися
- +380 (95) 591-49-16Вікторія
Журнальний стіл "Ітан" ексклюзивно доступний тільки в нас, тому що це дизайнерська розробка компанії MODERN-WF. Відмітною рисою стола є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ширина — 100 см.
- глібіна — 70 см.
- висота — 45 см.
- матеріал: натуральне дерево.
* ціна за вашими розмірами прораховується окремо

Стіл виготовлений із масиву натурального дерева. Ви можете вибрати колір столу на свій смак. У нашому каталозі є 30 кольорів тонування (видна текстура дерева) і більше 200 кольорів RAL (текстура дерева забарвлюється).
ПЕРЕВАГИ:
- простий у догляді завдяки тому, що немає дрібних деталей;
- стійкість до подряпин і механічних пошкоджень;
- економія простору завдяки компактним розмірам;
- вишуканий стиль прованс;
- лакофарбові покриття на готовому виробі не мають запаху.

Після оформлення замовлення ми відправимо його впродовж 14 робочих днів. Є можливість оформити накладене платеж Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 20 кг |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 250 |
- Ціна: 14 460 ₴



